FAQ

Możesz pożyczyć od 500 do 150 000 zł. Okres kredytowania może wynosić od 1 do 120 miesięcy.

Tak! Całość procesu pożyczkowego na Mutum odbywa się online. Po odpowiednim upoważnieniu umowę podpisze w Twoim imieniu konsultant Mutum.
O pożyczkę należy aplikować za pomocą strony internetowej pożyczkodawcy. Wystarczy wskazać interesującą nas kwotę pożyczki oraz czas jej spłaty. Następnie należy wypełnić danymi formularz.
Tak. W tym celu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Wspólnie z pracownikami firmy znajdziecie korzystne dla obu stron rozwiązanie.
Tak, zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim zawsze masz prawo wcześniej spłacić pożyczkę.

Nie. Możesz ubiegać się o kolejną pożyczkę dopiero po całkowitej spłacie obecnej. Możesz za to ubiegać się o pożyczkę, jeśli masz niespłacone zobowiązania w innych firmach pożyczkowych lub bankach.

Tak. Kredyt bankowy nie jest żadną przeszkodą. Ważne jest to, abyś spłacał raty pożyczki na czas i nie figurował w rejestrach dłużników.

Nie, w Mutum można bezpłatnie zweryfikować swoją tożsamość przez zautomatyzowaną usługę pobierającą informacje bezpośrednio z konta bankowego.

Wnioskującym może być osoba mająca 20-80 lat, posiadająca numer PESEL oraz stały adres zamieszkania na terenie kraju. Istotne jest także to, aby pożyczkobiorca nie figurował w rejestrach dłużników BIG oraz BIK.
Odmowa udzielenia pożyczki może wynikać z figurowania w rejestrze dłużników, nieposiadania odpowiedniego wieku lub numeru PESEL czy dużego ryzyka w związku z udzieleniem klientowi pożyczki. Ocenę ryzyka kredytowego dokonuje się na podstawie zebranych o pożyczkobiorcy informacji.