Warunki pożyczki

Proces ubiegania się o pożyczkę w Mutum.pl jest bardzo prosty. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej pożyczkodawcy i złożyć wniosek. Po jego zaakceptowaniu, umowa zostanie dostarczona przez kuriera w ciągu jednego dnia roboczego. Szybko, wygodnie i bezpiecznie. Osoba ubiegająca się o pożyczkę powinna:

  • mieć 20-80 lat;
  • posiadać stały adres zamieszkania na terenie Polski;
  • posiadać osobisty rachunek bankowy;
  • mieć pozytywną historię kredytową;
  • mieć stały dochód;
  • nie posiadać wpisu w rejestrach dłużników BIG i BIK;
  • dysponować numerem PESEL;

Ubieganie się o pożyczkę w Mutum.pl należy rozpocząć od wybrania za pomocą specjalnych suwaków interesującej nas kwoty pożyczki oraz czasu jej trwania. Następnie należy wypełnić wniosek o dodatkowe pieniądze. Powinny się w nim znaleźć wszystkie najważniejsze informacje o pożyczkobiorcy. Po przesłaniu wniosku należy poczekać na jego rozpatrzenie. Jeśli wnioskującemu zostanie przyznana pożyczka, możemy spodziewać się w naszym domu wizyty kuriera. Dostarczy on nam umowę do podpisania, przy okazji zweryfikuje naszą tożsamość. Drugą możliwością podpisania umowy jest skorzystanie z aplikacji Blue Media.

Pamiętajmy, aby dokładnie zapoznać się z dokumentami, które dostarczy nam kurier. Możemy to zrobić jeszcze przed jego wizytą, ponieważ dokumenty te znajdują się na stronie internetowej naszego pożyczkodawcy. Dzięki temu będziemy mogli przed czasem rozwikłać wszelkie niejasności, a także zaoszczędzić nie tylko swój czas, ale także pracownika firmy kurierskiej.

Nie bójmy się pytać o niezrozumiałe dla nas elementy wniosku o pożyczkę czy zapisy w umowie. Biuro Obsługi Klienta służy pomocą i odpowie na wszelkie pytania w każdym momencie trwania umowy pożyczkowej. Aby skontaktować się z konsultantami wystarczy zadzwonić na naszą infolinię lub wysłać do nas wiadomość e-mail.