Pytania i odpowiedzi

Możesz pożyczyć od 500 do 20 000 zł. Okres kredytowania może wynosić od 2 do 48 miesięcy.
Umowę do podpisania dostarcza kurier, który przy okazji weryfikuje dane pożyczkobiorcy. Umowę można również podpisać za pomocą aplikacji Blue Media.
O pożyczkę należy aplikować za pomocą strony internetowej pożyczkodawcy. Wystarczy wskazać interesującą nas kwotę pożyczki oraz czas jej spłaty. Następnie należy wypełnić danymi formularz.
Tak. W tym celu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Wspólnie z pracownikami firmy znajdziecie korzystne dla obu stron rozwiązanie.
Na wskazany przez Ciebie adres do korespondencji wysłaliśmy harmonogram spłaty pożyczki. Jej raty należy uiszczać co miesiąc, w dniu wyznaczonym w rozpisce. Spłata pożyczki powinna odbywać się na wskazany w dokumentach rachunek bankowy, który jest indywidualnym rachunkiem pożyczkobiorcy.
Tak. Możesz ubiegać się o kolejną pożyczkę po całkowitej spłacie obecnej.
Tak. Kredyt bankowy nie jest żadną przeszkodą. Ważne jest to, abyś spłacał raty pożyczki na czas i nie figurował w rejestrach dłużników.
Nie. Pożyczkobiorca nie ma obowiązku dokonania opłaty weryfikacyjnej. Sprawdzenie tożsamości naszego klienta dokonywane jest za pomocą kuriera, który dostarcza wnioskującemu umowę pożyczki.
Wnioskującym może być osoba mająca 20-80 lat, posiadająca numer PESEL oraz stały adres zamieszkania na terenie kraju. Istotne jest także to, aby pożyczkobiorca nie figurował w rejestrach dłużników BIG oraz BIK.
Odmowa udzielenia pożyczki może wynikać z figurowania w rejestrze dłużników, nieposiadania odpowiedniego wieku lub numeru PESEL czy dużego ryzyka w związku z udzieleniem klientowi pożyczki. Ocenę ryzyka kredytowego dokonuje się na podstawie zebranych o pożyczkobiorcy informacji.